Проектування

фото проектування
фото проектування
фото проектування
фото проектування

Становлення та розвиток Київпроекту нерозривно пов'язані з долею столиці України. Старійшині проектних організацій України, головному творцю Києва у 2007 році виповнюється 70 років.

Важко уявити сучасний Київ без всього того, що зробив Київпроект за 70 років для формування архітектурного обрису Києва, який по праву вважається найкрасивішим містом Європи.

Натхненною працею декількох поколінь талановитих митців в Києві створені мальовничі багатопланові містобудівні композиції. Нові сучасні житлові райони органічно вписані у міську об‘ємно-планувальну структуру, природній ландшафт з урахуванням масштабу існуючої прилеглої забудови.

В послужному списку Київпроекту розробка усіх повоєнних Генеральних планів столиці, роботи з комплексної забудови міських територій, формування системи загальноміського центру, реконструкція будинків та споруд, створення сучасних містобудівних ансамблів, об’єктів соціальної сфери та житла.

В стінах Київпроекту запроектована майже вся транспортна та інженерна інфраструктура міста. Це магістральні вулиці, шляхопроводи, мости, естакади та тунелі, пішохідні переходи, підземні переходи з сучасним використанням підземного простору, тролейбусні лінії, лінії швидкісного трамваю, водогони та каналізаційні колектори, насосні станції, очисні споруди, артезіанські свердловини, теплові магістралі, котельні тощо.

В спектрі діяльності Київпроекту проектування нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту для територій підвищеної сейсмічності і з складними інженерно-геологічними умовами та забезпечення проектів забудови міста усіма видами інженерно-геологічних вишукувань.


Останніми роками в діяльності Київпроекту відбулися принципові зміни. Проведена необхідна в ринкових умовах структурна реорганізація, змінена інвестиційна діяльність, залучаються до роботи молоді спеціалісти, оновлюються основні фонди, підвищується технічна оснащеність підприємства, реалізуються внутрішні соціальні програми.

Якість проектних розробок Київпроекту підтверджена багаторічним досвідом роботи та міжнародним сертифікатом якості ISO-9001.